Kontakt

{{ page.ImageAlt }}

Mirka Scandinavia

Du kan nå os på adressen nedenfor:

Mirka Scandinavia AB
Frögatan 9
SE-653 43 Karlstad

Ordrer Danmark: +45 69 911652
Hovedkontor Sverige:
 +46 54 690950
Ordrer Norge: +47 21 014423

Fax: +46 54 854834
E-mail: sales.se@mirka.com



Salg

Salg Danmark

Torben Hedegaard

Sales Representative , Construction & Decoration

Torben

 

 

 

 

Telefon: +45 69 911654
Ordre HK: +45 69 911652
E-mail: torben.hedegaard@mirka.com

 

 

Thommie Eriksson

Sales Manager

Thommie

Telefon: +46 54 2244535 
E-mail: thommie.eriksson@mirka.com


Eigil Jacobsen

Sales Representative , Automotive Refinishing Trade

Eigil

Telefon: +45 69 911653 
Ordre HK: +45 69 911652 
E-mail: eigil.jacobsen@mirka.com

 

 


Salg Sverige

Daniel Westerholm

Sales Representative, Automotive Refinishing Trade 

Daniel

Telefon: +46 54 2244531
E-mail: daniel.westerholm@mirka.com

 

 

Hans Hilmér

Sales Representative, Construction & Decoration

Telefon: +46 54 22 44 536
E-mail:
 hans.hilmer@mirka.com


Stefan Gustavsson

Key Account Manager Wood/Industry 

Stefan

 

 

 

 

Telefon: +46 54 2244534 
E-mail: stefan.gustavsson@mirka.com

 

 

Thommie Eriksson

Sales Manager

Thommie

Telefon: +46 54 2244535
E-mail: thommie.eriksson@mirka.com

 


Salg Norge

Stig O. Andersen

Key Account Manager, Surface Finishing

Stig

 

 

 

 

Telefon: +47 21 014425
Ordre HK: +47 21 014423
E-mail: stig.andersen@mirka.com

 

 

Yngve Nygård

Sales Representative, Automotive Refinishing Trade

Telefon: +47 23 965407 
Ordre HK: +47 21 014423 
E-mail: yngve.nygard@mirka.com


Jan M. Jensen

Sales Representative, Automotive Refinishing Trade

 

 

 

 

Telefon: +47 21 014424 
Ordre HK: +47 21 014423 
E-mail: jan.jensen@mirka.com


Salg Island

Stig O. Andersen

Key Account Manager, Surface Finishing

Stig

 

 

 

 

Telefon: +47 21 014425
Ordre HK: +47 21 014423
E-mail: stig.andersen@mirka.com

 

 



Kontor

Kontor

Mirka Scandinavia 
Frögatan 9
S-653 43 Karlstad
Sverige

Ordre  Danmark: +45 69 911652
Hovedkontor Sverige:
+46 54-69 09 50
Ordre  Norge: +45 69 911652
Fax: +46 54 854834
E-mail: sales.se@mirka.com

 

 

 

Sofia Alsterdal Sahlin

Customer Service
SAL

Telefon: +46 54 69 09 50 
E-mail: sales.se@mirka.com 

 

 

Ann-Marie Eriksson Wiik

Customer Service

AER

Telefon: +46 54 69 09 50 
E-mail: sales.se@mirka.com 

 

 

 

Helena Elffors

Administrative Manager
HEL

Telefon: +46 54 69 09 59
E-mail: helena.elffors@mirka.com

 

 

Pia Johansson

Economy Assistent

PJO

Telefon: +46 54 69 09 54
E-mail: 
pia.johansson@mirka.com 

 


Dan Pettersson

Managing Director


Telefon: +46 54 690955
E-mail: dan.pettersson@mirka.com

 

 

Thommie Eriksson

Sales Manager

Telefon: +46 54 2244535
E-mail: thommie.eriksson@mirka.com

 

 

Alexander Gidebratt

Marketing Manager

Telefon: +46 54-690956
E-mail: alexander.gidebratt@mirka.com

 

 

Li Szczepanska

Marketing Assistant

Telefon: +46 54 690958
E-mail: li.szczepanska@mirka.com   


Kuntakt os

Sektor