Reservedeler

Battery charger for 10.8 V Li-ion battery. Power cord not included.

Ankare No. 50, PS 1437

Ankare No. 50, PS 1437

AOS043 Grip for AOS130NV

AOS043 Grip for AOS130NV

AOS107 O-Ring And Valve Spring Kit

AOS107 O-Ring And Valve Spring Kit

AOS109 Muffler And O-Ring Kit for AOS

AOS109 Muffler And O-Ring Kit for AOS

AOS121 Bearing And Vanes Kit

AOS121 Bearing And Vanes Kit

AOS137 Spindle Bearing Assembly for AOS

AOS137 Spindle Bearing Assembly for AOS

AOS141 Boot And Clamp Kit for AOS

AOS141 Boot And Clamp Kit for AOS

AOS147 Screw Kit for AOS

AOS147 Screw Kit for AOS

AP032 Grip for AP 300NV

AP032 Grip for AP 300NV

AP109 Muffler And O-Ring Kit

AP109 Muffler And O-Ring Kit

Backing Plate Screw Kit

Backing Plate Screw Kit

Bail Handle Kit No. 2 x 45,46 for PS 1524

Bail Handle Kit No. 2 x 45,46 for PS 1524

Bakplate 125mm 5/16" Grip 28H 130g Medium

Passer alle Mirka 150mm (6") Sanders. Underlagsplaten kan du bytte størrelser og bruker 125mm (5") slipeskiver.

Bakplate 125mm 5/16" Grip 28H Medium

MIRKA SKIVE 125 mm 5/16" 28 h 100g. Underlagskive med luftekanaler som fører til sentrum av platen som betyr at støvet blir effektivt fjernet fra sentrum. Leveres med DEROS 125 mm i papir kartong (MID5502011) og med PROS

Bakplate 150mm 5/16" Grip 48H Medium

Mirka skive150mm 5/16" Grip 48H Medium.Underlagskive med luftekanaler som fører til sentrum av platen som betyr at støvet blir effektivt fjernet fra sentrum. Leveres med DEROS og PROS
Bakplate 225mm for Mirka LEROS + 8 skruer

Bakplate 225mm for Mirka LEROS + 8 skruer

Bakplate 225mm designet for Mirka® LEROS 950CV. Denne slette, harde bakplaten kan brukes sammen med interface (MIW9534611). Interfacen er festet til bakplaten med skruene (som følger med). Optimalisert for å brukes sammen med Abranet nettingrondell for en glatt overflate.
Bakplate 225mm Grip for Mirka LEROS

Bakplate 225mm Grip for Mirka LEROS

225mm bakplate designet for Mirka LEROS 950CV. Denne harde bakplaten anbefales å brukes sammen med Interface (MIW9534611). Optimalisert til å brukes sammen med Abranet nettsliperondell for en glatt overflate.
Bakplate 70x198mm Grip 48H Medium

Bakplate 70x198mm Grip 48H Medium

Bakplate 81x133mm Grip 46H Medium

Bakplate 81x133mm Grip 46H Medium

Balancing Housing Screw Kit

Balancing Housing Screw Kit

Balansering skruesett

Balansering skruesett

Bearing and Seal Kit for Miro 955/955-S

Bearing and Seal Kit for Miro 955/955-S

Bearing Dual Seal Kit 125/150mm

Bearing Dual Seal Kit 125/150mm

Beskyttelse før utsugsslange

Beskyttelse før utsugsslange

Bevel Gear No.34 for PS 1524

Bevel Gear No.34 for PS 1524

Børstar PS 1524 No. 15, 2/pkn.

Børstar PS 1524 No. 15, 2/pkn.

Break Seal

Break Seal

Cable Compl. No. 5 for PS 1437

Cable Compl. No. 5 for PS 1437

Container Clamp for DE 1230

Container Clamp for DE 1230

Container Plug Kit DE 915/1230 M

Container Plug Kit DE 915/1230 M

Counter Weight Kit for AOS-B

Counter Weight Kit for AOS-B

Cover kit for AROS-B/AOS-B

Cover kit for AROS-B/AOS-B

Cover Plate 125mm/150mm for CEROS

Cover Plate 125mm/150mm for CEROS

Cover Plate for DEROS/DEOS

Cover Plate for DEROS/DEOS

Cut Off Brush Kit No. 31 for PS 1437, 2/pkn.

Cut Off Brush Kit No. 31 for PS 1437, 2/pkn.

DC Cable Kit 4m for CEROS

DC Cable Kit 4m for CEROS

DC Hankontakt til CEROS

DC Hankontakt til CEROS

DC Hunnkontakt til CEROS

DC Hunnkontakt til CEROS

Drivakselkit No. 55+53, PS 1437

Drivakselkit No. 55+53, PS 1437

Drive Shaft Compl No. 15 for PS 1437

Drive Shaft Compl No. 15 for PS 1437

Electronics 230V No.11 for PS 1524

Electronics 230V No.11 for PS 1524

Electronics No. 35 for PS 1437

Electronics No. 35 for PS 1437

Elektronisk bord 230-240V for DE 1230 M AFC

Elektronisk bord 230-240V for DE 1230 M AFC

Fan 125mm til CEROS

Fan 125mm til CEROS

Fan 150mm/2,5mm til CEROS

Fan 150mm/2,5mm til CEROS

Fan 150mm/5,0mm til CEROS

Fan 150mm/5,0mm til CEROS

Fan 2,5mm/130g Pad til DEROS 150mm

Fan 2,5mm/130g Pad til DEROS 150mm

Fan 5,0mm/100g Pad til DEROS 125mm

Fan 5,0mm/100g Pad til DEROS 125mm

Fan 5,0mm/130g Pad til DEROS 150mm

Fan 5,0mm/130g Pad til DEROS 150mm

Fan 77mm/2,5mm til CEROS

Fan 77mm/2,5mm til CEROS

Fan til DEOS

Fan til DEOS

Felt Washer Nr. 86 for Miro 955/955-S, 5/frp

Felt Washer Nr. 86 for Miro 955/955-S, 5/frp

Filter Support Cage

Filter Support Cage

Grease Gun for AOS 130NV

Grease Gun for AOS 130NV

En smørekanne som skal brukes når du smører Mirka AOS 130NV slipemaskin.
Ground Wire

Ground Wire

Handtag kit för DE 1230

Handtag kit för DE 1230

Håndtak til CEROS

Håndtak til CEROS

HEPA Filter deksel for DE 1230/1242

HEPA Filter deksel for DE 1230/1242

HEPA Filter deksel for DE 1230/1242 er nødvendig for å holde hepafilteret (Mirkakode 8999100711) på plass.
HEPA-Filter til DE1230/1242

HEPA-Filter til DE1230/1242

Hepafilter (High Efficiency Particulate Air) kan installeres i tillegg til standard filteret for å oppfylle krav til H-klasse. Når du installerer et HEPA-filter for første gang, er HEPA filter deksel for DE 1230/1242 (Mirkakode 8999100811) nødvendig.
Housing 77mm/125mm/150mm for CEROS

Housing 77mm/125mm/150mm for CEROS

Housing for AROS-B, 5.0mm

Housing for AROS-B, 5.0mm

Housing for DEOS 353/383

Housing for DEOS 353/383

Housing for DEROS 550,625,650,680

Housing for DEROS 550,625,650,680

Interface 225mm 8+1H 17mm Medium

Interface 225mm 8+1H 17mm Medium

Kun for bruk med netprodukter og Deflex 16-hulls-rondeller.
Interface til LEROS, 1/Pkn.

Interface til LEROS, 1/Pkn.

3 mm myk interface for Mirka LEROS bakplate (MIW9564311).
Kappe 125mm til CEROS

Kappe 125mm til CEROS

Kappe 150 mm

Kappe 150 mm

Kappe 150mm til CEROS

Kappe 150mm til CEROS

Kappe 77mm til CEROS

Kappe 77mm til CEROS

Låda för 955

Låda för 955

Lever Kit 32/77/125/150mm/5,0mm for CEROS

Lever Kit 32/77/125/150mm/5,0mm for CEROS

Lever Kit 77mm/150mm/2,5mm til CEROS

Lever Kit 77mm/150mm/2,5mm til CEROS

Miro Adapterkit før Utsugsslange No. 3:1+3:2

Miro Adapterkit før Utsugsslange No. 3:1+3:2

Motor 125mm til CEROS

Motor 125mm til CEROS

Motor 150mm/2,5mm til CEROS

Motor 150mm/2,5mm til CEROS

Motor 150mm/5,0mm til CEROS

Motor 150mm/5,0mm til CEROS

Motor 2,5mm/130g Pad til DEROS 150mm 230V

Motor 2,5mm/130g Pad til DEROS 150mm 230V

Motor 230V til DEOS

Motor 230V til DEOS

Motor 3,0mm til AOS-B

Motor 3,0mm til AOS-B

Motor 5,0mm til AROS-B

Motor 5,0mm til AROS-B

Motor 5,0mm/100g Pad til DEROS 125mm 230V

Motor 5,0mm/100g Pad til DEROS 125mm 230V

Motor 5,0mm/130g Pad til DEROS 150mm230V

Motor 5,0mm/130g Pad til DEROS 150mm230V

Motor 77mm/2,5mm til CEROS

Motor 77mm/2,5mm til CEROS

Motor 8,0mm/130g Pad til DEROS 150mm 230V

Motor 8,0mm/130g Pad til DEROS 150mm 230V

Motor Tool for Mirka Cordless Machines

Motor Tool for Mirka Cordless Machines

Motorkit for DE 1230 230V

Motorkit for DE 1230 230V

Motorkjølefilter til DE 1230/1242

Motorkjølefilter til DE 1230/1242

Motor cooling filter suitable for 1230 model dust extractors.
MPA0146 Nøkkel 17mm til 77mm/OS Maskiner

MPA0146 Nøkkel 17mm til 77mm/OS Maskiner

Nøkkel 17mm til 77mm/OS Maskiner
MPA0227 Housing for 77mm/81x133mm

MPA0227 Housing for 77mm/81x133mm

MPA0244 Ramme 125/150mm

MPA0244 Ramme 125/150mm

MPA0797 12000 rpm Lyddempersett

MPA0797 12000 rpm Lyddempersett

MPA0798 Luftinntakssett

MPA0798 Luftinntakssett

MPA0799 Övre lagersett

MPA0799 Övre lagersett

MPA0800 Turtallsventil

MPA0800 Turtallsventil

MPA0801 Rotorsett

MPA0801 Rotorsett

MPA0802 Nedre lagersett før ROS/OS

MPA0802 Nedre lagersett før ROS/OS

MPA0803 8000 rpm Lyddempersett

MPA0803 8000 rpm Lyddempersett

MPA0804 Nedre Lagersett før ROS 32mm

MPA0804 Nedre Lagersett før ROS 32mm

MPA0805 10000 rpm Lyddempersett

MPA0805 10000 rpm Lyddempersett

MPA0806 Nedre lagersett for OS 353

MPA0806 Nedre lagersett for OS 353

MPA0807 Nedre lagersett 3"/3x4"

MPA0858 Swivel Fitting 19mm Kit till DB-maskiner

MPA0858 Swivel Fitting 19mm Kit till DB-maskiner

MPA0980 Shaft Balancer Kit 5.0mm/6"

MPA0983 Lever Kit for 5.0/12000 ROS

MPA0983 Lever Kit for 5.0/12000 ROS

MPA0984 Lever Kit for 2.5/12000 ROS

MPA0984 Lever Kit for 2.5/12000 ROS

MPA0987 CV Swivel Fitting 19mm

MPA0987 CV Swivel Fitting 19mm

MPA0988 CV Utsugskobling 28mm

MPA0988 CV Utsugskobling 28mm

MPA0993  Lock Ring+O-Ring Kit

MPA0993 Lock Ring+O-Ring Kit

MPA0994 Cylinder+O-Ring Kit

MPA0994 Cylinder+O-Ring Kit

MPA1670 Shaft Balancer Kit 2,5/150

MPA1670 Shaft Balancer Kit 2,5/150

MPA1672 Skruesett før OS Underlagsskiver

MPA1672 Skruesett før OS Underlagsskiver

MPA2154 Shaft Balancer Kit 2,5/77mm

MPA2154 Shaft Balancer Kit 2,5/77mm

MPA2186 Nedre lagersett før 5"/6"

MPA2214 Lyddempersett

MPA2214 Lyddempersett

MPA2216 Luftinntakssett

MPA2216 Luftinntakssett

MPA2218 Turtalls Ventilsett

MPA2218 Turtalls Ventilsett

MPA2220 Rotorsett

MPA2220 Rotorsett

MPA2222 Vacuum Endcap Kit

MPA2222 Vacuum Endcap Kit

MPA2226 Nedre lagersett før

MPA2226 Nedre lagersett før

MPA2304 Undre Lagersats för ROP2 3"

MPA2348 Lyddempersett

MPA2348 Lyddempersett

MPA2531 Pakningssett for motorhus

MPA2531 Pakningssett for motorhus

MPA2551 Sgv Retainer+O-Ring Kit

MPA2551 Sgv Retainer+O-Ring Kit

MPA2593 Cylinder+O-Ring Kit

MPA2593 Cylinder+O-Ring Kit

MPA2625 Nedre lagersett for ROS2 200mm

MPA2625 Nedre lagersett for ROS2 200mm

MPA2734 Skruesett Kit til 200mm underlagsskive

MPA2734 Skruesett Kit til 200mm underlagsskive

MPA3207 OS CV Swivel 28 Fitting Kit

MPA3207 OS CV Swivel 28 Fitting Kit

MPA3226 13mm Nøkkel til RPS

MPA3226 13mm Nøkkel til RPS

MPB0016 Front Endplate

MPB0016 Front Endplate

MPB0017 Rear Endplate

MPB0017 Rear Endplate

MPB0018 Spindle for 125/150mm

MPB0018 Spindle for 125/150mm

MPB0065 Adapter før Mirka ROS/CEROS 36/29mm

MPB0065 Adapter før Mirka ROS/CEROS 36/29mm

MPB0083 Spindle 1/4" 77mm

MPB0101 Metallplatta for OS 343

MPB0101 Metallplatta for OS 343

MPB0208 Spindle for ROS2/ROP2 125/150mm

MPB0208 Spindle for ROS2/ROP2 125/150mm

MPB0356 Stomme ROS2 125/150mm

MPB0356 Stomme ROS2 125/150mm

MPC0012 125mm Shroud

MPC0012 125mm Shroud

MPC0046 77 mm NV Shroud

MPC0046 77 mm NV Shroud

MPC0108 Exhaust Adapter for DB Machines

MPC0108 Exhaust Adapter for DB Machines

MPC0115 Pad Backing 81x133mm

MPC0115 Pad Backing 81x133mm

MPC0152 Belte før Utsugslange

MPC0152 Belte før Utsugslange

MPC0457 Kjol RPS

MPC0457 Kjol RPS

MPP0212 Beskyttelse PROS

MPP0212 Beskyttelse PROS

MPP0320 Spider til 125/150mm DEROS/PROS

MPP0320 Spider til 125/150mm DEROS/PROS

MPP0321  Brems Kappe 125/150mm DEROS/PROS

MPP0321 Brems Kappe 125/150mm DEROS/PROS

MPP0401 Connector PROS CV

MPP0401 Connector PROS CV

MPP9001 Nedre lagersett 125/150mm DEROS/PROS

MPP9001 Nedre lagersett 125/150mm DEROS/PROS

MPP9002 Øvre lagersett 125/150mm PROS

MPP9002 Øvre lagersett 125/150mm PROS

MPP9003 Turtallsventil PROS

MPP9003 Turtallsventil PROS

MPP9004 Lyddempersett 12000 rpm PROS

MPP9004 Lyddempersett 12000 rpm PROS

MPP9005 Luftinntakssett PROS

MPP9005 Luftinntakssett PROS

MPP9006 Rotorsett PROS

MPP9006 Rotorsett PROS

MPP9007 Utsugskopling 28mm PROS CV

MPP9007 Utsugskopling 28mm PROS CV

MPP9008 Spak Kit 5.0/12000 PROS

MPP9008 Spak Kit 5.0/12000 PROS

MPP9011 Lock Ring+O-Ring Kit for PROS

MPP9011 Lock Ring+O-Ring Kit for PROS

MPP9012 Housing And Mark Plate Kit for PROS

MPP9012 Housing And Mark Plate Kit for PROS

MPP9013 Cylinder Spring Pin+O-Ring Kit for PROS

MPP9013 Cylinder Spring Pin+O-Ring Kit for PROS

MPP9018 Shaft Balancer Kit 5,0/150mm for PROS

MPP9018 Shaft Balancer Kit 5,0/150mm for PROS

MPP9020 Muffler Connection+O-Ring Kit for PROS

MPP9020 Muffler Connection+O-Ring Kit for PROS

Nedre Lagersett før AOS-B

Nedre Lagersett før AOS-B

Nedre Lagersett før AROS-B

Nedre Lagersett før AROS-B

No. 1+2 Nætsladd 4 M Kit, 230V till Miro

No. 1+2 Nætsladd 4 M Kit, 230V till Miro

No. 10 Skrue M4x25 for Miro 955/955-S

No. 10 Skrue M4x25 for Miro 955/955-S

No. 11 Hastighedsregulator 230V til Miro

No. 11 Hastighedsregulator 230V til Miro

No. 13 Leder til Miro 955/955-S

No. 13 Leder til Miro 955/955-S

No. 14 Leder til Miro 955/955-S

No. 14 Leder til Miro 955/955-S

No. 15 Leder til Miro

No. 15 Leder til Miro

No. 16 Motor Switch till Miro

No. 16 Motor Switch till Miro

No. 17 Skrue M4x10 til Miro

No. 17 Skrue M4x10 til Miro

No. 18 Kullbørstesett til Miro 955/955-S 2/pkn.

No. 18 Kullbørstesett til Miro 955/955-S 2/pkn.

for maskiner med serienr upp til 4300000
No. 19 Kulbørsteholder til Miro

No. 19 Kulbørsteholder til Miro

for maskiner med serienr upp til 4300000
No. 20 Maskinhus til Miro 955/955-S

No. 20 Maskinhus til Miro 955/955-S

for maskiner med serienr upp til 4300000
No. 21 Stator 230V til Miro

No. 21 Stator 230V til Miro

No. 22 Statorskrue M4x50 til Miro 955/955-S

No. 22 Statorskrue M4x50 til Miro 955/955-S

No. 23 Kugleleje 608 2RS til Miro

No. 23 Kugleleje 608 2RS til Miro

No. 24 Anker til Miro

No. 24 Anker til Miro

No. 31 Skrue M5x10 til Miro

No. 31 Skrue M5x10 til Miro

No. 33 Skrue + Brik M4x30 til Miro 955/955-S

No. 33 Skrue + Brik M4x30 til Miro 955/955-S

No. 38A Drivakselen 706mm till Miro

No. 38A Drivakselen 706mm till Miro

No. 4 Bajonett Sviwel Connector for Miro

No. 4 Bajonett Sviwel Connector for Miro

No. 41+42+43 Axeltilslutning Kit til Miro

No. 41+42+43 Axeltilslutning Kit til Miro

No. 44 Skrue M4x20 til Miro 955/955-S

No. 44 Skrue M4x20 til Miro 955/955-S

No. 45 Høyredeksel Vekselhus til Miro

No. 45 Høyredeksel Vekselhus til Miro

No. 46 Venstre Deksel Vekselhus til Miro

No. 46 Venstre Deksel Vekselhus til Miro

No. 5 Skrue M4x16 til Miro 955/955-S

No. 5 Skrue M4x16 til Miro 955/955-S

No. 50 Høyre Gaffelfæste til Miro

No. 50 Høyre Gaffelfæste til Miro

No. 51 Venster Gaffelfæste til Miro

No. 51 Venster Gaffelfæste til Miro

No. 53 Skrue M5 til Miro

No. 53 Skrue M5 til Miro

No. 54 Pivotram till Miro

No. 54 Pivotram till Miro

No. 55 Pivot Tilkoblingkonsol till Miro

No. 55 Pivot Tilkoblingkonsol till Miro

No. 56 Spindeltapp till Miro

No. 56 Spindeltapp till Miro

No. 58 Ytre Låsering R-32 till Miro

No. 58 Ytre Låsering R-32 till Miro

No. 59 Fjær 2x49x40Lx4T til Miro

No. 59 Fjær 2x49x40Lx4T til Miro

No. 6 Højre Motorkappe til Miro

No. 6 Højre Motorkappe til Miro

No. 60+61+62 Utsugsslangekit til Miro

No. 60+61+62 Utsugsslangekit til Miro

No. 63 Beskyttelsekappe til Miro

No. 63 Beskyttelsekappe til Miro

No. 64 Indre Låsering S-40 til Miro

No. 64 Indre Låsering S-40 til Miro

No. 68 Støvtetting till Miro

No. 68 Støvtetting till Miro

No. 7 Venstre Motorkappe til Miro

No. 7 Venstre Motorkappe til Miro

for maskiner med serienr upp til 4300000
No. 74 Right Handle Cover for Miro

No. 74 Right Handle Cover for Miro

for maskiner fra serienr 4300001 ->
No. 76+78 Kolborsteset till Miro 955/955-S

No. 76+78 Kolborsteset till Miro 955/955-S

No. 77 kullbørstehållare till Miro 955/955-S

No. 77 kullbørstehållare till Miro 955/955-S

for maskiner fra serienr 4300001 ->
No. 79 Maskinhus till Miro 955/955-S

No. 79 Maskinhus till Miro 955/955-S

for maskiner fra serienr 4300001 ->
No. 8+9 Kabelkæmskit till Miro 955/955-S

No. 8+9 Kabelkæmskit till Miro 955/955-S

No. 80 Stator 230V Uppgraderad till Miro 955/955-

No. 80 Stator 230V Uppgraderad till Miro 955/955-

No. 81 Fan Shroud til Miro 955/955-S

No. 81 Fan Shroud til Miro 955/955-S

No.1 Ankare till  PS 1437

No.1 Ankare till PS 1437

No.26 Armature for PS 1524

No.26 Armature for PS 1524

No.3 Switch till PS 1437

No.3 Switch till PS 1437

No.47+48 Drivaxelkit til Miro

No.47+48 Drivaxelkit til Miro

No.75 Left Handle Cover for Miro

No.75 Left Handle Cover for Miro

for maskiner fra serienr 4300001 ->
Nøkkel 24mm til 125/150mm

Nøkkel 24mm til 125/150mm

Pad Support for OS 343/DEOS

Pad Support for OS 343/DEOS

PCB Cover kit for AROS-B/AOS-B

PCB Cover kit for AROS-B/AOS-B

Pinion Tool for PS 1437

Pinion Tool for PS 1437

Power and Signal Cable

Power and Signal Cable

Power Cord for DE 915/1025 L

Power Cord for DE 915/1025 L

Pushlock Washer for DEOS

Pushlock Washer for DEOS

Retainer+O-Ring Kit MPA2697 for OS DB

Retainer+O-Ring Kit MPA2697 for OS DB

Rewireable Connector HP-9R

Rewireable Connector HP-9R

Rotary Knob 16A for DE 1230 AFC

Rotary Knob 16A for DE 1230 AFC

Rotary Knob 16A for DE 1230 PC

Rotary Knob 16A for DE 1230 PC

Rotary Knob for Mirka DE

Rotary Knob for Mirka DE

Screw Kit for CEROS

Screw Kit for CEROS

Skive 125mm 5/16" Grip Medium

Underlagsskive, medium, uten hull, til griprondeller.
Skive 32mm PSA Myk, 5/Pkn.

Skive 32mm PSA Myk, 5/Pkn.

Underlagsskive, myk, for selvheftende rondeller uten hull. Innvendige gjenger.
Skive 70x198mm Grip 56H

Skive 70x198mm Grip 56H

Underlagsskive til OS-maskiner. Leveres med en pad saver og bruksanvisning.
Skive 75x100mm Grip 33H

Skive 75x100mm Grip 33H

Underlagsskive til OS-maskiner. Leveres med en pad saver og bruksanvisning.

Skive 77mm 1/4" Grip 6H Medium

Underlagsskive, medium, for griprondeller. Leveres med en pad saver og bruksanvisning.

Skive 77mm 1/4" Grip Medium

Underlagsskive, medium, for griprondeller.
Skive 81x133mm Grip 54H

Skive 81x133mm Grip 54H

Underlagsskive til OS-maskiner. Leveres med en pad saver og bruksanvisning.
Skive Net 200mm Grip 89H

Skive Net 200mm Grip 89H

Passer ROS2-850CV.
Skive Quick Lock 32mm Grip Myk, 10/pkn.

Skive Quick Lock 32mm Grip Myk, 10/pkn.

Underlagsskive, grip, Quick Lock, myk, passer til Mirkas 32mm-maskiner.
Skive Quick Lock 32mm PSA Hard, 10/Pkn.

Skive Quick Lock 32mm PSA Hard, 10/Pkn.

Underlagsskive for selvheftende rondeller, Quick Lock, hard, passer til Mirkas 32mm-maskiner.
Skive Quick Lock 32mm PSA Myk, 10/Pkn.

Skive Quick Lock 32mm PSA Myk, 10/Pkn.

Underlagsskive for selvheftende rondeller, Quick Lock, myk, passer til Mirkas 32mm-maskiner.
Skruekit till DEROS/DEOS

Skruekit till DEROS/DEOS

Skruer for Mirka LEROS 8/fpk

Skruer for Mirka LEROS 8/fpk

Slange adapter til Mirka LEROS

Slange adapter til Mirka LEROS

Socket 16A/250V for Mirka DE, EU

Socket 16A/250V for Mirka DE, EU

Speed Controller for CEROS (LV)

Speed Controller for CEROS (LV)

Spindel+Lagersett DEROS/PROS

Spindel+Lagersett DEROS/PROS

Spindle Quick Lock Insert for AROS-B

Spindle Quick Lock Insert for AROS-B

Start Button Kit for CEROS

Start Button Kit for CEROS

Start spake 2,5mm til DEROS

Start spake 2,5mm til DEROS

Start spake 3,0mm til DEOS

Start spake 3,0mm til DEOS

Starte knappe kit til AROS-B/AOS-B

Starte knappe kit til AROS-B/AOS-B

Starte knappe kit til DEROS/DEOS

Starte knappe kit til DEROS/DEOS

Starte spake 5,0mm til DEROS

Starte spake 5,0mm til DEROS

Stator 230V No.23 for PS 1524

Stator 230V No.23 for PS 1524

Støvfilter før 415/915/1025L

Støvfilter før 415/915/1025L

Støvfilter før DE 1230/1242

Støvfilter før DE 1230/1242

Filter for dust extractors in the 1230 range.
Støvutsugenhet for polermaskin PS 1437 polermaskin

Støvutsugenhet for polermaskin PS 1437 polermaskin

En enkel feste av støvutsugsett til PS1437 Mirka poleringsmaskin. Perfekt for krevende aggressive slipe applikasjoner og brukes med Abranet HD for støvfri sliping. Fronte delen av støvutsugsettet kan fjernes for en bedre synlighet og nå kantene vid sliping, fjærer også gi en jevnere drift. Børstene sikre en god ekstraksjon og beskytter overflaten.
Strain Relief No. 4 for PS 1437

Strain Relief No. 4 for PS 1437

Strømkabel 10m CE 230V

Strømkabel 10m CE 230V

Strømkabel 4,3m CE 230V CH/BR

Strømkabel 4,3m CE 230V CH/BR

Strømkabel 4,3m CE 230V EU

Strømkabel 4,3m CE 230V EU

Nettkabel som er koplet direkte til en Mirka DEROS, DEOS eller LEROS elektrisk slipemaskin.
Strømkabel 4,3m CE 230V UK

Strømkabel 4,3m CE 230V UK

Strømkabel CE 230V til CEROS 2 m

Strømkabel CE 230V til CEROS 2 m

Strømkontakt Ip44

Strømkontakt Ip44

Strømledning (EU) for DE 1230

Strømledning (EU) for DE 1230

Styrenhet til AROS-B/AOS-B

Styrenhet til AROS-B/AOS-B

Styrenhet til DEROS/DEOS 230V

Styrenhet til DEROS/DEOS 230V

Swivel 19mm Fitting Kit MPA1239 for OS CV

Swivel 19mm Fitting Kit MPA1239 for OS CV

Torsion Spring 0,9x18x45

Torsion Spring 0,9x18x45

Transformator  til CEROS

Transformator til CEROS

Tube

Tube

Turning Knob for DE 1230

Turning Knob for DE 1230

Underlagsplate 225mm Grip 16H

Underlagsplate 225mm Grip 16H

Underlagsskive til Miro 955/955S 225mm veggslipemaskin.
Utsugskoppling 28mm Kit MPA0932 DB

Utsugskoppling 28mm Kit MPA0932 DB

Utsugskopplingskit CV 28mm til CEROS

Utsugskopplingskit CV 28mm til CEROS

Utsugskopplingskit CV till DEOS 353/383

Utsugskopplingskit CV till DEOS 353/383

Utsugskopplingskit CV till DEROS 125/150mm

Utsugskopplingskit CV till DEROS 125/150mm

Utsugskopplingskit CV till DEROS
Utsugsslange 1,8m MPA0412

Utsugsslange 1,8m MPA0412

Utsugsslange 1,8M til 125/150mm pneumatiske slipemaskiner.
Växellåda (25-30,32,34-37,67,82) till Miro

Växellåda (25-30,32,34-37,67,82) till Miro

for maskiner med serienr upp til 4300000