Mirka AIOS 353CV 81x133mm


Mirka Kodu: MIA3532011
Mirka® AIOS (Otomatik Endüstriyel Orbital Zımpara Makinesi), robot kullanımı için geliştirilmiş elektrikli zımpara makinesidir. Bu model 81 mm x 133 mm boyutunda bir destekleme pedine sahiptir ve bir toz emiş sistemine bağlanmalıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Teknik Özellikler

Power input (W) 350
Speed (rpm) 5000-10000
Orbit (mm) 3
Size of pad (mm) 81 x 133
Weight (kg) 1.2
Dust system
Model name Mirka AIOS 353CV
Ped dahildir (kod) 8292353011
Product class Electric tool

İLGİLİ AKSESUARLAR

Göster
Mirka Kodu:   MIE3312511
Mirka Kodu:   MIE3312211
Mirka Kodu:   MIE3512311
Mirka Kodu:   MIE3321811
Mirka Kodu:   MIE3322411
Mirka Kodu:   MIE3512611
DESTEKLEME PEDİ NET 81x33mm CIRT 46D ORTA Mirka Kodu:   8292353011