Mirka DEROS 325CV 77mm Orbit 2,5


Mirka Kodu: MID3252011
Mirka DEROS 325CV 77 mm benzersiz bir elektrikli doğrudan rastgele orbital zımpara makinesidir. Özellikle küçük onarım, far restorasyon, tampon zımparalama, ulaşılması zor alanlar ve mutfak yenileme gibi küçük zımparalama uygulamaları için geliştirilmiştir.Ayrıca solid yüzey uygulamaları ve iç mobilya ayrıntılarını düzeltmek için uygundur. Bu model, ince zımpara için 77mm (3”) ped ve 2,5 mm salınım özelliğine sahiptir.

MORE INFORMATION

Teknik Özellikler

Power input (W) 250
Voltage main supply (VAC) 220 - 240
Speed (rpm) 4 000 - 10 000
Orbit (in) 3/32
Orbit (mm) 2.5
Size of pad (mm) 77
Weight (kg) 0.8
Noise Level, LpA (dB) 67
Vibration level (m/s²) 2.7
Connectivity Bluetooth
Dust system
Packaging
Ped dahildir (kod) 8294791211
Mains frequency (Hz) 50/60

İLGİLİ AKSESUARLAR

Göster
Mirka Kodu:   MIE3521011
Mirka Kodu:   MIE6210111
Mirka Kodu:   MIE6517411
Mirka Kodu:   MIE6520211
Mirka Kodu:   MIE6510411
Mirka Kodu:   MIE6520511
Mirka Kodu:   MIE9016011
Mirka Kodu:   MIE9017111
Mirka Kodu:   MIE3512211
Mirka Kodu:   MIE3522511
TABAN 77mm CIRT 6D 1/4" ORTA Mirka Kodu:   8294791211