Náhradní díly a příslušenství

225mm podložný talíř určený pro Mirka LEROS 950CV. Tento tvrdý podložný talíř se doporučuje používat společně s tlumicí podložkou (MIW9534611). Je optimalizován pro použití společně se síťovaným brusivem Abranet, kdy je pak dosahováno hladkého povrchu.

Armatura č. 1, PS1437

Armatura č. 1, PS1437

Armatura č.: 1, PS1437

Armatura č.: 1, PS1437

Armatura, PS1524 č. 26

Armatura, PS1524 č. 26

Brusná deska 70 x 198 mm, 56 děr, suchozipová

Brusná deska 70 x 198 mm, 56 děr, suchozipová

Suchozipový podložný talíř pro orbitální brusky. Dodáván s jednou ochrannou přechodkou a návodem.
Brusná deska 75 x 100 mm, 33 děr, suchozipová

Brusná deska 75 x 100 mm, 33 děr, suchozipová

Suchozipový podložný talíř pro orbitální brusky. Dodáván s jednou ochrannou přechodkou a návodem.
Brusná deska 81 x 133 mm, 54 děr, suchozipová

Brusná deska 81 x 133 mm, 54 děr, suchozipová

Suchozipový podložný talíř pro orbitální brusky. Dodáván s jednou ochrannou přechodkou a návodem.
Brusná základna 225 mm, 16 děr

Brusná základna 225 mm, 16 děr

Brusná základna 225 mm pro MIRO 955/955S na suché broušení zdí.
Díl č. 1 + 2 sada napájecích kabelů, 4 m, 230V

Díl č. 1 + 2 sada napájecích kabelů, 4 m, 230V

Díl č. 10 šroub M4 x 25

Díl č. 10 šroub M4 x 25

Díl č. 11 jednotka regulace otáček 230 V

Díl č. 11 jednotka regulace otáček 230 V

Díl č. 13 vodicí drát

Díl č. 13 vodicí drát

Díl č. 14 vodicí drát

Díl č. 14 vodicí drát

Díl č. 15 vodicí drát

Díl č. 15 vodicí drát

Díl č. 16 spínač motoru

Díl č. 16 spínač motoru

Díl č. 17 šroub M4 x 8

Díl č. 17 šroub M4 x 8

Díl č. 18 sada uhlíkových kartáčů (2 ks)

Díl č. 18 sada uhlíkových kartáčů (2 ks)

Díl č. 19 úchyt karbonového kartáče

Díl č. 19 úchyt karbonového kartáče

Díl č. 20 kryt motoru

Díl č. 20 kryt motoru

Díl č. 21 stator 230 V

Díl č. 21 stator 230 V

Díl č. 22 šroub pro stator M4 x 50

Díl č. 22 šroub pro stator M4 x 50

Díl č. 23 ložisko 608, 2 gumová těsnění

Díl č. 23 ložisko 608, 2 gumová těsnění

Díl č. 24 armatura

Díl č. 24 armatura

Díl č. 31 šroub M5 x 10

Díl č. 31 šroub M5 x 10

Díl č. 3-1+3-2 sada konektorů pro odsávací hadici MIRO

Díl č. 3-1+3-2 sada konektorů pro odsávací hadici MIRO

Díl č. 33 šroub + podložka M4 x 30

Díl č. 33 šroub + podložka M4 x 30

Díl č. 38A hlavní hnací hřídel, 706 mm

Díl č. 38A hlavní hnací hřídel, 706 mm

Díl č. 4 bajonetový otočný kloub

Díl č. 4 bajonetový otočný kloub

Díl č. 41 + 42 + 43 sada připojení hřídele

Díl č. 41 + 42 + 43 sada připojení hřídele

Díl č. 44 šroub M4 x 20

Díl č. 44 šroub M4 x 20

Díl č. 45 pravý kryt pohonu

Díl č. 45 pravý kryt pohonu

Díl č. 46 levý kryt pohonu

Díl č. 46 levý kryt pohonu

Díl č. 47 + 48 sada přívodních kabelů

Díl č. 47 + 48 sada přívodních kabelů

Díl č. 5 šroub M4 x 16

Díl č. 5 šroub M4 x 16

Díl č. 50 pravá vidlice

Díl č. 50 pravá vidlice

Díl č. 51 levá vidlice

Díl č. 51 levá vidlice

Díl č. 53 šroub M5

Díl č. 53 šroub M5

Díl č. 54 rám otočného čepu

Díl č. 54 rám otočného čepu

Díl č. 55 čep připojovací konzole

Díl č. 55 čep připojovací konzole

Díl č. 56 spojovací trn

Díl č. 56 spojovací trn

Díl č. 58 externí pojistný kroužek (pro díru) R-32

Díl č. 58 externí pojistný kroužek (pro díru) R-32

Díl č. 59 pružina 2 x 49 x 40L x 4T

Díl č. 59 pružina 2 x 49 x 40L x 4T

Díl č. 60 + 61 + 62 sada odsávacích hadic

Díl č. 60 + 61 + 62 sada odsávacích hadic

Díl č. 63 kryt brusného talíře

Díl č. 63 kryt brusného talíře

Díl č. 64 interní pojistný kroužek (pro hřídel) S-40

Díl č. 64 interní pojistný kroužek (pro hřídel) S-40

Díl č. 68 prachový nátrubek

Díl č. 68 prachový nátrubek

Díl č. 74 pravý kryt rukojeti pro MIRO

Díl č. 74 pravý kryt rukojeti pro MIRO

Díl č. 75 levý kryt rukojeti pro MIRO

Díl č. 75 levý kryt rukojeti pro MIRO

Díl č. 76 + 78 sada uhlíkových kartáčů a krytek

Díl č. 76 + 78 sada uhlíkových kartáčů a krytek

Díl č. 77 úchyt karbonového kartáče pro MIRO 955/955-S

Díl č. 77 úchyt karbonového kartáče pro MIRO 955/955-S

Díl č. 79 kryt pro MIRO 955/955-S

Díl č. 79 kryt pro MIRO 955/955-S

Díl č. 8 + 9 kabelová spona

Díl č. 8 + 9 kabelová spona

Díl č. 80 stator (vylepšený) 230 V

Díl č. 80 stator (vylepšený) 230 V

Díl č. 81 kryt ventilátoru

Díl č. 81 kryt ventilátoru

Elektronika 230 V, PS1524 č. 11

Elektronika 230 V, PS1524 č. 11

Elektronika č. 35, PS1437

Elektronika č. 35, PS1437

Hadice MPA0412, 1,8 m, pro samoodsávání

Hadice MPA0412, 1,8 m, pro samoodsávání

Hlavní kabel pro centrální odsávání 230 V EU

Hlavní kabel pro centrální odsávání 230 V EU

Hlavní stejnosměrný kabel CE 230 V CEROS

Hlavní stejnosměrný kabel CE 230 V CEROS

klíč na talíře 125/150 mm DEROS/PROS

klíč na talíře 125/150 mm DEROS/PROS

klíč na talíře 17 mm

klíč na talíře 17 mm

Komplet hnací hřídele č. 15, PS1437

Komplet hnací hřídele č. 15, PS1437

Komplet hnací hřídele č.: 55+53, PS1437

Komplet hnací hřídele č.: 55+53, PS1437

Kryt 125 mm CEROS

Kryt 125 mm CEROS

Kryt 77mm CEROS

Kryt 77mm CEROS

MPA0244 kryt pro 125/150mm

MPA0244 kryt pro 125/150mm

MPA0797 12 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0797 12 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0798 sada pro odsávání vzduchu

MPA0798 sada pro odsávání vzduchu

MPA0799 sada vrchních ložisek

MPA0799 sada vrchních ložisek

MPA0800 sada rychlostních ventilů

MPA0800 sada rychlostních ventilů

MPA0801 sada rotoru, lopatek a klíče

MPA0801 sada rotoru, lopatek a klíče

MPA0802 vřetenové ložisko – sada, ROS/OS

MPA0802 vřetenové ložisko – sada, ROS/OS

MPA0803 8 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0803 8 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0805 10 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0805 10 000 sada tlumiče vzduchu

MPA0807 vřetenové ložisko 3 x 5"

MPA0807 vřetenové ložisko 3"/3 x 4"

MPA0858 SGV otočná armatura 19 mm KI

MPA0858 SGV otočná armatura 19 mm KI

MPA0932 otočná armatura pro samoodsávání 28 mm

MPA0932 otočná armatura pro samoodsávání 28 mm

MPA0980 vyvažování hřídele 5,0 mm/6"

MPA0983 páčka pro 5,0/12 000 ROS

MPA0983 páčka pro 5,0/12 000 ROS

MPA0984 páčka pro 2.5/12000 ROS

MPA0984 páčka pro 2.5/12000 ROS

MPA0987 otočná armatura pro centrální odsávání 19 mm

MPA0987 otočná armatura pro centrální odsávání 19 mm

MPA0988 otočná armatura pro centrální odsávání 28 mm

MPA0988 otočná armatura pro centrální odsávání 28 mm

MPA0993 zamykací kroužek a O-kroužek

MPA0993 zamykací kroužek a O-kroužek

MPA0994 cylindr a O-kroužek

MPA0994 cylindr a O-kroužek

MPA1239 OS otočná armatura pro centrální odsávání 19 montážní sada

MPA1239 OS otočná armatura pro centrální odsávání 19 montážní sada

MPA1670 vyvažovák hřídele 2,5/150

MPA1670 vyvažovák hřídele 2,5/150

MPA1672 sada šroubů pro OS talíře

MPA1672 sada šroubů pro OS talíře

MPA2154 vyvažování hřídele 2,5/77 mm

MPA2154 vyvažování hřídele 2,5/77 mm

MPA2186 vřetenové ložisko 5"/6“

MPA2214 sada tlumiče vzduchu

MPA2214 sada tlumiče vzduchu

MPA2216 sada pro sání vzduchu

MPA2216 sada pro sání vzduchu

MPA2218 sada rychlostních ventilů

MPA2218 sada rychlostních ventilů

MPA2220 sada rotoru, lopatek a klíče

MPA2220 sada rotoru, lopatek a klíče

MPA2222 koncovka

MPA2222 koncovka

MPA2226 vřetenové ložisko pro

MPA2226 vřetenové ložisko pro

MPA2304 vřetenové ložisko pro ROP2 3"

MPA2348 sada tlumiče vzduchu

MPA2348 sada tlumiče vzduchu

MPA2531 těsnění krytky

MPA2531 těsnění krytky

MPA2551 sada tlumič a O-kroužek

MPA2551 sada tlumič a O-kroužek

MPA2625 vřetenové ložisko 8"

MPA2734 sada šroubů pro podložný talíř 8"

MPB0016 přední podložka

MPB0016 přední podložka

MPB0017 zadní podložka

MPB0017 zadní podložka

MPB0018 vřeteno pro 125/150 mm

MPB0018 vřeteno pro 125/150 mm

MPB0065 adaptér pro nástroje MIRKA

MPB0065 adaptér pro nástroje MIRKA

MPB0083 vřeteno, závit 1/4" 77 mm

MPB0101 PAD BACKING (OS343)

MPB0101 PAD BACKING (OS343)

MPB0208 vřeteno 125/150mm ROS2/ROP2

MPB0208 vřeteno 125/150mm ROS2/ROP2

MPC0012 125mm kryt

MPC0012 125mm kryt

MPC0073 150 mm kryt pro Abranet

MPC0073 150 mm kryt pro Abranet

MPC0108 spojovací díl límec a odsávání

MPC0108 spojovací díl límec a odsávání

MPC0152 podpůrný pás pro odsávací hadici

MPC0152 podpůrný pás pro odsávací hadici

MPP0212 kryt pro PROS

MPP0212 kryt pro PROS

MPP0212 kryt pro PROS

MPP0212 kryt pro PROS

MPP0320 vřeteno 150 mm DEROS/PROS

MPP0320 vřeteno 150 mm DEROS/PROS

MPP0321 150 mm brzdné těsnění DEROS/PROS

MPP0321 150 mm brzdné těsnění DEROS/PROS

MPP9001 vřetenové ložisko 6" DEROS/PROS

MPP9001 vřetenové ložisko 6" DEROS/PROS

MPP9002 sada vrchních ložisek PROS

MPP9002 sada vrchních ložisek PROS

MPP9003 sada rychlostních ventilů PROS

MPP9003 sada rychlostních ventilů PROS

MPP9004 12000 sada tlumiče vzduchu

MPP9004 12000 sada tlumiče vzduchu

MPP9005 sada pro sání vzduchu PROS

MPP9005 sada pro sání vzduchu PROS

MPP9006 sada rotoru, lopatek a klíče pro PROS

MPP9006 sada rotoru, lopatek a klíče pro PROS

MPP9007 otočná armatura pro centrální odsávání 28mm PROS

MPP9007 otočná armatura pro centrální odsávání 28mm PROS

MPP9008 páčka pro 5.0/12000 PROS

MPP9008 páčka pro 5.0/12000 PROS

Ochranný kryt hadice pro MIRO 955/955-S

Ochranný kryt hadice pro MIRO 955/955-S

Otočný výfuk (odsávání) pro DEOS 353/383

Otočný výfuk (odsávání) pro DEOS 353/383

Otočný výfuk (odsávání) pro DEROS 125/150mm

Otočný výfuk (odsávání) pro DEROS 125/150mm

Ozubená převodovka, PS1524 č. 34

Ozubená převodovka, PS1524 č. 34

Podložný talíř 3" 77 mm, suchozipový, 6 děr, závit 1/4", středně tvrdý

Středně tvrdý podložný talíř pro suchozipové kotoučky, dodáván s jednou ochrannou přechodkou a návodem.

Podložný talíř 3" 77 mm, suchozipový, závit 1/4", střední

Středně tvrdý podložný talíř pro suchozipové kotoučky.
Podložný talíř 32 mm pro samolepicí brusivo, měkký, 5 ks/bal.

Podložný talíř 32 mm pro samolepicí brusivo, měkký, 5 ks/bal.

Měkký samolepicí podložný talíř s hladkým povrchem bez děr, vnitřní závit.
Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou pro samolepicí brusivo, měkký, 10ks/bal.

Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou pro samolepicí brusivo, měkký, 10ks/bal.

Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou pro samolepicí brusivo, tvrdý, 10ks/bal.

Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou pro samolepicí brusivo, tvrdý, 10ks/bal.

Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou, suchozipový, měkký, 10ks/bal.

Podložný talíř 32 mm s rychlospojkou, suchozipový, měkký, 10ks/bal.

Podložný talíř 5" 5/16" 28 děr, 130 g Medium

Podložný talíř 5" 5/16", 28 děr, Medium

Podložný talíř 5", suchozipový, závit 5/16", středně tvrdý

Středně tvrdý podložný talíř bez děr pro suchozipové kotoučky.

Podložný talíř 5", suchozipový, závit 5/16", střední

Snadné a bez použití nástrojů prováděné připojení krytu k leštičce Mirka PS 1437 vhodné pro náročná agresivní broušení a používané společně s Abranet HD, podporuje bezprašné řešení. Přední segment lze odmontovat pro lepší viditelnost a dosažení do rohů, pružiny rovněž zajišťují snazší ovládání. Kartáče se starají o dobré sání a chrání povrch.

Podložný talíř 6", 48 děr, závit 5/16", středně tvrdý

Podložný talíř 8", 200 mm, 89 děr

Tento podložný talíř 200mm (8 palců) a 89 děr pro bezprašné broušení byl speciálně vyvinut pro obouruční orbitální brusku MIRKA ROS2 850CV.
podporai talíře pro OS 343/DEOS

podporai talíře pro OS 343/DEOS

Prachový filtr pro 915/912/415/412

Prachový filtr pro 915/912/415/412

Prachový filtr pro DE 1230

Prachový filtr pro DE 1230

Převodovka (25 - 30, 32, 34 - 37, 67, 82)

Převodovka (25 - 30, 32, 34 - 37, 67, 82)

Rukojeť, PS1524 č. 45, 46

Rukojeť, PS1524 č. 45, 46

Sada uhlíků č. 31, PS1437, 2/Pack

Sada uhlíků č. 31, PS1437, 2/Pack

Sada uhlíků pro PS1524 č. 15, 2/Pack

Sada uhlíků pro PS1524 č. 15, 2/Pack

Sada vyvažovacích šroubů

Sada vyvažovacích šroubů

Stator 230 V, PS1524 č. 23

Stator 230 V, PS1524 č. 23

Stejnosměrná kabelová koncovka pro CEROS

Stejnosměrná kabelová koncovka pro CEROS

Stejnosměrné napájení (trafo) CEROS

Stejnosměrné napájení (trafo) CEROS

Vřeteno a ložiska pro DEROS/PROS

Vřeteno a ložiska pro DEROS/PROS

Výfuk pro centrální odsávání 28 mm CEROS

Výfuk pro centrální odsávání 28 mm CEROS